Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/strner/domains/strikulys.lt/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Informacija apie projektą

Projekto pavadinimas
Šv. Juozapo teisės klinika
Kategorija
Konsultacijos, švietimas
Įkurimo data
2011-09-01
Tinklalapis

Katalikiškąją bendruomenę Lietuvoje vienija didelis ratas jos narių. Katalikiškoje bendruomenėje dalis jos narių yra priskiriami socialiai pažeidžiamai grupei, kuriems reikia ne tik dvasinės, tačiau ir pasaulietiškos pagalbos.

Pagalbos taip pat reikalauja ir pačios katalikiškos bendruomenės institucijos ar atskiros parapijos. Katalikiškoje bendruomenėje svarbu ištiesti pagalbos ranką nuskriaustiems bei asmenims gyvenimo kelyje susidūrusiems su gyvenimo skirtais sunkumais.

Tik kompleksinė pagalba – dvasinė ir pasaulietiška, gali stiprinti pasitikėjimą visa katalikiška bendruomene. Susidūrus su gyvenimo siųstais sunkumams daugeliui asmenų reikia ne tik tikėjimo bei dvasinės pagalbos, tačiau ir teisinės pagalbos.

Galerija

Misija ir Vizija

Misija– teikti pirminę teisinę pagalbą bendruomenės nariams remiantis tikėjimu ir meile Dievui.

Vizija – sukurti katalikiškomis vertybėmis paremtą teisės kliniką, bendradarbiaujant su katalikų bendruomene bei vadovaujantis bendruomeniškumo principu teiktiant teisinę pagalbą, ko pasekoje siekti stiprinti katalikybę Lietuvoje.

Veikla

Nemokama pirminė teisinė pagalba

Stiprintant pasitikėjimą bendruomene ir pastoracine veikla, siekiame suteikti galimybę jos nariams, išspręsti iškilusius teisines problemas teikiant pirminę teisinę pagalbą.

Nemokama pirminė teisinė pagalba teikiama:

  • bendruomenės nariams, kurie negali jos gauti dėl ekonominio nepritekliaus;

  • Asmenims pasirinkusiems neteisingą gyvenimo būdą (buvusiems kaliniams, turėjusiems priklausomybes ir pan.)

  • Kitoms katalikiškoms bendruomenės institucijoms ir organizacijoms ar/ir atskiroms parapijoms.

Tikslas

Šios pagalbos teikimas padėtų įgyti didesnį pasitikėjimą bendruomene ir jos narių kompleksine apsauga.