Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/strner/domains/strikulys.lt/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Kompleksiniai sprendimai Jūsų problemoms spręsti

Nemokumo, teisiniai, verslo valdymo ir krizių koordinavimo sprendimai

Reguliavimo ir atitikties sprendimai

Reguliuojamo verslo, atitikties ir pinigų plovimo prevencijos paslaugos

Krizių valdymo sprendimai

Krizių valdymo sprendimai įmonėms ir fiziniams asmenims

Verslo valdymo sprendimai

Verslo valdymo sprendimai siekiant išvengti ar sumažinti krizės įtaką

Teisiniai sprendimai

Teisiniai sprendimai verslui.

Nemokumo sprendimai

Įmonių ir fizinių asmenų bei restruktūrizavimo administravimas

Mokymai

Vidiniai ir išoriniai mokymai nemokumo, teisės ir krizių valdymo klausimais

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar galiu bankrutuoti?

  Fizinių asmenų bankrotas

  Fiziniam asmeniui bankroto byla iškeliama, jei jis negali įvykdyti skolinių įsipareigojimų, kurių mokėjimo terminai suėję ir kurių suma viršija 25 MMA. Šiuo metu tai sudaro 9.500 €. Taip pat, jeigu asmuo yra (i) sąžiningas, (ii) tapo nemokus ne dėl savo žalingų įpročių, (iii) nebuvo nubaustas už nusikaltimus ar baudžiamuosius nusižengimus, pagal LR BK 207, 208, 209, 216, 222, 223 str. ir jo teistumas yra išnykęs, jeigu dėl to jis netapo nemokus ar (iv) iškelta neribotos civilinės atsakomybės juridinio asmens, kurio dalyvis yra fizinis asmuo, bankroto byla.

 • Kada įmonė laikoma nemokia?

  Įmonių bankrotas

  Įmonė laikoma nemokia, jeigu įmonė nevykdo įsipareigojimų (nemoka skolų, neatlieka iš anksto apmokėtų darbų ir kt.) ir pradelsti įmonės įsipareigojimai (skolos, neatlikti darbai ir kt.) viršija pusę į jos balansą įrašyto turto vertės.

 • Kada gali būti pradėtas įmonės restruktūrizavimas?

  Restruktūrizavimas

  Restruktūrizavimas gali būti pradėtas, jeigu įmonė (i) turi finansinių sunkumų arba yra reali tikimybė, kad jų turės per artimiausius 3 mėnesius, (ii) nėra nutraukusi veiklos, (iii) nėra bankrutuojanti ar bankrutavusi, (iv) įsteigta ne mažiau kaip prieš 3 metus iki pareiškimo teismui dėl įmonės restruktūrizavimo bylos iškėlimo pateikimo dienos ir (v) nuo teismo sprendimo baigti įmonės restruktūrizavimo bylą arba nutarties nutraukti bylą dienos praėjo ne mažiau kaip 5 metai.

 • Kas yra turto administravimas?

  Turto administravimas

  Turto administravimas – turto administratorius administruoja kitam asmeniui nuosavybės teise priklausantį turtą, veiklą, išskyrus atvejus, kai Civilinis kodeksas arba kiti įstatymai nustato kitokį turto administravimo būdą.

 • Kokios yra turto administravimo rūšys?

  Turto administravimas

  Turto administravimas gali būti dviejų rūšių – turto paprastasis administravimas ir turto visiškas administravimas. Turto paprastasis administravimas yra tuomet, kai administratorius atlieka visus veiksmus, būtinus turtui išsaugoti arba jo naudojimui pagal tikslinę paskirtį užtikrinti, o turto visiškas administravimas, kai administratorius ne tik turi išsaugoti turtą, bet taip pat privalo jį gausinti, tvarkyti taip, kad jis duotų pajamų, bei naudoti tokiam tikslui, kuris yra palankiausias naudos gavėjui.

 • Kas yra įmonės pertvarkymas?

  Verslo teisė

  Pertvarkymas – tai juridinio asmens teisinės formos pakeitimas, kai naujos teisinės formos juridinis asmuo perima visas pertvarkytojo juridinio asmens teises ir pareigas. Viešasis juridinis asmuo, išskyrus valstybės ir savivaldybės įmones, negali būti pertvarkomas į privatųjį juridinį asmenį.


Susisiekite

+370 656 14 500

Telefonu

info@strikulys.lt

El. paštu

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumerokite mūsų naujienas, patarimus ar specialius pasiūlymus.